Тепла ковдра - безпечна зима

Promo
30.12.2022 12:16 Дергачі

Проєкт «Тепла ковдра - безпечна зима» реалізовувався у святкові дні. Благодійна організація «БФ “Майбутнє будуємо разом”» намагалася подарувати людям, які тимчасово проживають в клінічному санаторії «Березівські мінеральні води», частинку тепла та гарний настрій. Співробітники фонду впевнені, що незалежно від віку та ситуації кожній людині дуже важливо відчувати турботу і підтримку.

Заклад  має статус «місце компактного проживання», де зараз мешкають майже  400 внутрішньо переміщених осіб, серед яких 28 дітей до 16 років, 30 лежачих та людей з інвалідністю. В більшості це мешканці Дергачівської громади, які були евакуйовані з селища Прудянка, сіл Цупівка та Руська Лозова.  В кожного з них - своя історія, але майже у всіх житло постраждало або повністю зруйноване. Тож людям нікуди повертатися. 

В рамках проєкту на кожну кімнату, де живуть переміщені особи, передали теплі ковдри, подушки та ліхтарі, а для дітей індивідуально придбали зимові куртки та пледи. Волонтери фонду «Майбутнє будуємо разом» розповідають, що коли бачать в очах людей біль, сум, але і вдячність за підтримку, хочеться зробити для них якомога більше.          

БФ «Майбутнє будуємо разом» щиро вдячний партнерам за підтримку своїх ініціатив.  Проєкт «Тепла ковдра - безпечна зима» був реалізований завдяки підтримці Міжнародного благодійного фонду «Альянс громадського здоров'я» в рамках проєкту «Комплексна програма гуманітарного реагування для біженців та ВПО, які постраждали від кризи в Україні».