У Безруках збирають заявки на ремонт будинків, яким «не світить» єВідновлення

28.02.2024 11:03 Дергачі
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

У Дергачівській громаді з 29 лютого розпочинається прийом заявок для отримання допомоги у проведенні аварійно-ремонтних робіт для жителів села Безруки, які мають пошкоджені домоволодіння легкого та середнього ступеня, але не мають можливості зареєструватися в державній програмі єВідновлення.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на голову Дергачівської міської ради.

Відновлювальні ремонтні роботи комплексно охоплюватимуть заміну вікон та ремонт покрівлі пошкоджених (незруйнованих) приватних домоволодінь.

Прийом заявок здійснюватиметься у відділі ЖКГ Дергачівської міської ради за адресою: м. Дергачі, площа Перемоги, 2, кабінет № 23 (з понеділка по п'ятницю, з 08:30 до 11:30). 

З собою необхідно мати документ, що посвідчує особу (паспорт), та фотографії руйнувань вашого приватного домоволодіння в електронному вигляді.

Нагадаємо, 1525 жителів Дергачівської громади отримали грошову компенсацію на понад 192 мільйони гривень у рамках програми «єВідновлення».

Також у Дергачівській громаді цього року планується здати в експлуатацію 27 багатоквартирних будинків, капітальний ремонт яких розпочали у 2023 році.

Автор: Галина Гришко