У Циркунах ексгумували тіло чоловіка, який загинув навесні 2022 року

26.07.2023 14:53 Дергачі

У селі Циркуни Харківської області правоохоронці ексгумували тіло 81-річного місцевого жителя, який загинув унаслідок російського обстрілу в березні 2022 року.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської обласної прокуратури, ексгумацію провели у рамках досудового розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним убивством.

Як установило слідство, під час ворожого удару чоловік перебував у власному будинку, куди влучив снаряд. Від отриманих травм чоловік загинув на місці.

Правоохоронці і криміналісти провели ексгумацію тіла 26 липня. Труп направлять для проведення судово-медичної експертизи до Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Харківська область, село Циркуни. Правоохоронці ексгумували тіло жертви збройної агресії рф

Нагадаємо, військові окупаційної армії рф вдень 25 липня обстріляли з танків село Козача Лопань Дергачівської громади Харківської області.

Нагадаємо, у Циркунівській громаді Харківської області наразі знаходиться більше 150 дітей. Для них проводяться різні заняття, щоб надати корисні знання та забезпечити цікаве дозвілля.

Місцеві волонтери наводять порядок у своїх населених пунктах, зокрема у Руських Тишках.

Про те, як жителі громади жили під окупацією та допомагали одне одному, можна прочитати в нашому матеріалі про лікаря сімейної медицини з Циркунів.

Більше новин Циркуни та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.