У Дергачах обстріляли будівлю, яка готувалася під дитячий будинок

02.06.2022 10:00 Дергачі
Російські військові продовжують обстрілювати Дергачівську громаду Харківської області. У Дергачах сильно пошкодили будівлю, яка планувалася під дитячий будинок.

Про це повідомляє Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко.

Російські окупанти не припиняють знищення населених пунктів Дергачівської громади. За добу з реактивних систем залпового вогню обстріляли Дергачі, Безруки, Слатине, Прудянку, Дементіївку, Питомник і Руську Лозову. У результаті обстрілів зруйновано багато приватних будинків, у Дергачах сильно пошкоджено будівлю, яка готувалася під дитячий будинок, а у Прудянці поранено місцевого жителя. Про загиблих не повідомляється.

Все ще під контролем окупантів залишаються Козачолопанський та Проходівський старостинські округи, а також більша частина Токарівського округу. Прудянський старостат залишається зоною активних бойових дій.

Попри щоденні обстріли, комунальні служби разом з волонтерами працюють над порядком у Дергачівській громаді. За добу вони займалися покосом трави,  розгрібанням завалів, закриттям контурів вікон в оселях мешканців та ремонтом дахів і парканів будинків, де живуть люди похилого віку.

Також комунальники відновили водопостачання  в 145 будинках громади, відремонтували 22 електромережі та під'єднали до електропостачання 16 абонентів і відновили газопостачання у 18 будинках.

Автор: Олександр Манченко