У Дергачах проводять початкову оцінку пошкодженого житла для виплати допомоги

16.06.2023 13:22 Дергачі
Фото: Дергачівська міська рада Фото: Дергачівська міська рада

У місті Дергачі Харківської області громадські організації «Данська рада у справах біженців / DRC» та «Паростки Надії» нададуть підтримку домогосподарствам з відновлення пошкодженого житла.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на начальника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка, зараз організації починають проводити початкову оцінку та анкетування, щоб визначити, які домогосподарства мають право брати участь у проєкті 

Протягом червня-липня 2023 року заплановано обстеження понад 200 пошкоджених приватних будинків і квартир, які потенційно придатні до відновлення у Дергачівській територіальній громаді.

Громадська організація «Паростки Надії» допоможе здійснити нетехнічну оцінку, щоб установити ступінь завданої матеріальної шкоди, а також соціально-економічну ситуацію кожного такого домогосподарства.

Участь у цій та будь-якій іншій діяльності під проводом «Данської ради у справах біженців (DRC)» є безкоштовною, нетехнічна оцінка житла також є безоплатною. У разі питань або пропозицій, прохання направляти їх до DRC через механізм зворотного зв’язку за такими контактами:

+38 (050) 207 30 35

 +38 (073) 406 81 41

 +38 (050) 933 97 19

 +38 (096) 585 42 40

[email protected]

Нагадаємо, нещодавно у місті Дергачі завершені роботи з відновленні даху багатоповерхового будинку 10В по вулиці Садовій.

Нагадаємо також, що у місті Дергачі на відновленні зруйнованої цивільної інфраструктури та благоустрою територій уже працюють 105 безробітних, які долучились до «Армії відновлення».

Також у Дергачівській громаді проводять реєстрацію домогосподарств, які постраждали внаслідок бойових дій. Грошову допомогу надасть міжнародна гуманітарна організація «Mercy Corps». 

Більше новин Дергачі читайте на нашому сайті.