У громадах на Харківщині відновлюють газопостачання

15.06.2022 14:00 Дергачі

У Дергачівській громаді Харківської області повернули газ до 2800 будинків.

У Дергачівській міській раді повідомляють, що газопостачання у місті відновлено в повному обсязі. 

У Харківській обласній військовій адміністрації запевняють, що пусконалагоджувальні роботи продовжаться сьогодні і триватимуть до повного підключення енергоресурсу в усі будинки, які залишились без газу через пошкодження окупантом інфраструктури.  

Тим часом ворог минулої доби продовжив бомбити зі ствольної артилерії Дергачі, Слатине, Руську Лозову, Нове, російські війська обстрілювали з танків та мінометів Прудянку, Цупівку, Дементіївку. Внаслідок обстрілів зруйновано декілька приватних і багатоквартирних будинків, пошкоджено об’єкти інфраструктури. 

Працівники комунальних служб Дергачівщини за минулу добу разом з членами Корпусу громадської безпеки виконували роботи з облаштування бомбосховища для мешканців міста, закрили плівкою контури 8 вікон у приватних будинках, відремонтували дах у домі, де живе жінка похилого віку. Бригади Дергачівського РЕМу відремонтували 8 зовнішніх електромереж та підключили світло 12 абонентам.

Водночас тривають роботи з відновлення газових мереж у шостому деокупованому населеному пункті Харківського району – селищі Степанки Вільхівської громади. 

Наразі фахівці «Харківгазу» ремонтують та замінюють пошкоджені ділянки розподільних і будинкових газопроводів. Перші кілька родин, які перебувають у селі, вже отримали природний газ, – повідомляють у ХОВА.

Раніше ми писали також, що у Харкові тимчасово відмінили сплату за гарячу воду

Автор: Інна Можейко