У селі Дубівка консервують будинки, пошкоджені напередодні КАБом (фото)

09.06.2024 16:55 Дергачі
Село Дубівка, наслідки авіаудару / Фото: Вячеслав Задоренко Село Дубівка, наслідки авіаудару / Фото: Вячеслав Задоренко

У селі Дубівка Дергачівської громади зранку 9 червня почалися роботи з консервації домоволодінь, пошкоджених внаслідок удару КАБом 8 червня.

Як передає «Слобідський край», про це повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко.

За словами Вячеслава Задоренка, внаслідок авіаудару в селі зруйновані 3 будинки, пошкоджені близько 20-ти будинків місцевих мешканців і господарчих споруд.

– Сьогодні зранку на місці події розпочалися роботи з консервації пошкоджених домоволодінь. Працівники Дергачівського гуманітарного центру надали місцевим мешканцям тенти, дошки, плівку та інші будівельні матеріали для попереднього ремонту, допомогли законсервувати декілька вікон. Найближчим часом до робіт долучаться інші гуманітарні організації, – розповів начальник Дергачівської МВА.

село Дубівка, Дергачвська громада. 9 червня 2024 року

Пошкоджене обстрілами житло консервують / Фото: Вячеслав Задоренко

Також Вячеслав Задоренко нагадав жителям громади, що власникам пошкоджених будинків необхідно звернутись до поліції для фіксації факту руйнування, після чого треба подати заявку до державної програми «єВідновлення». 

– Це можна зробити через застосунок «Дія», або через відповідну комісію, яка працює на базі Дергачівської міської ради. Староста Токарівського округу Вікторія Колодочка та члени комісії нададуть вам необхідні консультації, – сказав він.

Нагадаємо, окупанти завдали удару КАБом по селу Дубівка 8 червня, близько 16:00. На щастя, ніхто з місцевих мешканців не постраждав.