Життя під обстрілами у Дергачівській громаді: є загиблі, проблеми зі світлом та газом

26.04.2022 08:50 Дергачі
Фото: Дергачівська міська рада Фото: Дергачівська міська рада

Голова Дергачівської міської ради Харківської області Вячеслав Задоренко повідомив про становище громади після чергових обстрілів, які сталися 25 квітня.

Протягом минулої доби Дергачівська громада вкотре піддалася обстрілам окупантів. Так, за словами міського голови Вячеслава Задоренка, особливо напруженою була ситуація на Козачолопанському напрямку. Внаслідок безперервних обстрілів минулої доби у селищі Безруки загинуло 3 особи, також 1 людина отримала осколкове поранення у місті Дергачі.

Повідомляється, що інтенсивні обстріли окупантів призвели до декількох пожеж у місті. Крім того, третина жителів міста наразі залишилася без світла, а в старостинських округах є проблеми з газопостачанням. Проводяться роботи для усунення зазначених проблем, але, за словами Задоренка, дати гарантії щодо термінів виконання робіт неможливо.

«Нагадую, що відновлення електроенергії у Безруківському, Слатинському, Прудянському округах, а також у районі вулиць Пушкіна-Лермонтова-Маяковського міста Дергачі буде можливим тільки після завершення активних бойових дій та розмінування територій, бо ці території живляться від однієї високовольтної лінії. Дуже сподіваюсь на ваше розуміння в цьому питанні», – інформує мешканців Дергачівщини Вячеслав Задоренко.

Крім того, триває гуманітарна робота. Так, 25 квітня вона здійснювалась на території Дергачів. Міський голова зазначає, що днями така робота планується на підконтрольних старостинських округах, а також продовжиться у місті.

На окупованих територіях Дергачівщини ситуація все ще критична. Мешканці Токарівського, Козачолопанського, Проходівського, Русько-Лозівського округів, а також села Цупівка Прудянського старостату і надалі залишаються повністю відрізаними. Будь-яка гуманітарна робота на цих територіях наразі неможлива.