ЗСУ здійснюють атаки на позиції окупантів у Великих Проходах

07.06.2022 08:06 Дергачі
Фото: Facebook В'ячеслав Задоренко Фото: Facebook В'ячеслав Задоренко

Окупанти вчергове здійснили обстріли у Дергачівській громаді, що в Харківській області: є загиблий.

Російські військовослужбовці продовжили завдавати ударів по Дергачівській громаді. Так протягом останніх двох днів ворог здійснював обстріли громади з реактивних систем залпового вогню, ствольної артилерії, танків, а також іншої техніки. За словами Вячеслава Задоренка, минулої доби було завдано декілька потужних артилерійських ударів по місту Дергачі. Це призвело до руйнування об’єктів критичної інфраструктури, магістрального газогону, адміністративних будівель та приватного сектора. Повідомляється, що одного чоловіка було доставлено до лікарні та ще одна людина загинула.

Щодо тимчасово окупованих територій громади, то наразі продовжуються обстріли Козачолопанського та Проходівського старостинських округів. До того ж тривають тяжкі бої у Цупівці Прудянського округу, оскільки під контролем окупантів перебуває половина території села. Окупованою також залишається і більша частина Токарівського старостату. За оновленою інформацією, наші військові здійснюють атаки на позиції окупантів у Великих Проходах.

Також на теренах громади продовжились ремонтні роботи. Розпочалося відновлення пошкодженого унаслідок обстрілів газогону. Так, на сьогодні без газу залишаються 6 тисяч домоволодінь у Дергачах та прилеглих селах.

Крім того, працівники Дергачівського РЕМу відновили 16 пошкоджених електромереж, а також підключили світло 16 абонентам.