Очільниця відділу освіти Донецької громади отримала сертифікат на ноутбуки

20.02.2024 09:50 Донець
Сертифікат вручає міністр освіти Оксен Лісовий/Фото Тетяни Шелест Сертифікат вручає міністр освіти Оксен Лісовий/Фото Тетяни Шелест

Під час останнього візиту до Харкова міністр освіти України Оксен Лісовий  вручив очільниці відділу освіти Донецької громади Тетяні Шелест сертифікат на 46 ноутбуків. Гаджети призначені для учнів ВПО. У громаді наразі проживають 116 дітей – внутрішньо переміщених осіб, для частини яких у минулому році за кошти місцевого бюджету були закуплені планшети.

Про це медіа «Слобідський край» розповідає начальниця відділу освіти Донецької селищної ради Тетяна Шелест.

 – У 2023 році за рахунок коштів місцевого бюджету були закуплені 113 планшетів для дітей пільгових категорій – сиріт, позбавлених батьківського піклування, інвалідів, у тому числі дітей ВПО.  Міжнародна організація «ЮНІСЕФ» доставила 3600 ноутбуків для онлайн-навчання школярам Харківщини. Частина з них призначена для всіх семи закладів загальної середньої освіти нашої Донецької громади. Гаджети очікуємо за два тижні, – розповіла очільниця відділу освіти Донецької громади.

 Разом із Тетяною Шелест сертифікати на гаджети отримали представники громад та шкіл міста і області. 

Нагадаємо, що у Донецькій громаді Ізюмського району заклади загальної середньої освіти  отримали 113 сучасних електронних пристроїв для дистанційного навчання. Кошти на планшети у розмірі 1005,700 тисячі гривень були виділені з місцевого бюджету.

 Також нагадаємо, що дітям із Шевченківської громади, які повернулися додому або досягли шестирічного віку, надали ноутбуки для навчання. 

Автор: Тетяна Чмут