У Донецькій громаді навчання почнеться для 2 386 дітей

31.08.2023 12:20 Донець
Фото: Тетяна Шелест, начальник відділу освіти Донецької селищної ради Фото: Тетяна Шелест, начальник відділу освіти Донецької селищної ради

У Донецькій громаді Ізюмського району Харківської області з першого вересня функціонуватимуть 11 освітніх установ різного типу – дошкільні і заклади загальної середньої освіти. Навчання відбуватиметься у дистанційному форматі.

Про це медіа «Слобідський край» розповіла начальник відділу освіти Донецької селищної ради Тетяна Шелест.

– У громаді функціонують 5 дошкільних установ: 4 заклади дошкільної освіти та 1 дошкільний підрозділ у складі закладу загальної середньої освіти. У них працюють 33 групи (27 – у міській місцевості, 6 – у сільській). Заклади дошкільної освіти  будуть відвідувати – 495 дітей (416 – у міській місцевості, 79 – у сільській). На початок навчального року в комунальних закладах дошкільної освіти налічується 356  вільних місць, – розповідає очільниця відділу освіти.

 Загальна кількість учнів, які здобувають  загальну середню освіту, становить 1921 особу. До перших  класів  зараховано 132 дитини. Індивідуальну форму навчання організовано для 36 учнів. Інклюзивне навчання  буде  організовано для 4 дітей.

– З 1 вересня  учні 6-х класів розпочнуть  навчання за новим Державним стандартом базової середньої освіти за реформою «Нова українська школа». У зв’язку з цим відділ освіти Донецької селищної ради отримав 1380  підручників для шестикласників, – зазначає пані Тетяна. Харківська область, Ізюмський район, серпень 2023

Заклади освіти громади також  отримали  допомогу  від дитячого фонду ООН (UNICEF) в Україні – набори раннього розвитку дитини в кількості 12 комплектів для закладів дошкільної освіти та 20 комплектів  спортивного інвентарю для закладів загальної середньої освіти.

Нагадаємо, що уродженець Явора Донецької громади передав на потреби ЗСУ майже 2 мільйони гривень.

Також нагадаємо, що у Пришибі Донецької громади Ізюмського району Харківської області працюватиме сімейний лікар.

Раніше ми писали, що у Пришибі Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області відремонтували дороги місцевого значення, які постраждали через  військові дії.

Більше новин Донець читайте на нашому сайті.

Автор: Тетяна Чмут