У Донецькій громаді відремонтували дороги і спортивний клуб «Чемпіон»

29.09.2023 13:50 Донець
Фото: Донецька ОТГ Фото: Донецька ОТГ

У Донецькій громаді Ізюмського району Харківської області на частині доріг виконаний капітальний і поточний ремонт. Будівельних змін зазнав і спортивний клуб «Чемпіон».  

Про це медіа «Слобідський край» повідомив голова Донецької селищної ради Анатолій Наздрачов.

– З місцевого бюджету були виділені кошти на ремонт дорожнього покриття у населених пунктах громади. У селищі Донець капітально відремонтовані тротуари по вулицях Центральній, 7 Вересня та Миру, а також проїзд по вулиці Спортивній. Поточний ремонт доріг виконаний по провулку Лісному, вулицях Сагайдачній та Стадіонній.  У селі Пришиб, яке входить до складу громади, поточні ремонтні роботи завершені на дорогах, які пролягають через вулиці та провулки села. Зокрема, через вулиці Лугова, Набережна, Панченка, провулки Береговий, Кооперативний, Шкільний, – розповідає очільник громади. 

Також завершено поточний ремонт доріг у селищі Андріївка по вулицях Тітова і Червонодонецькій.   До списку завершених робіт внесені і вимощення довкруж будинку по вулиці Центральній, 17а у Донці і по вулиці Першотравневій, 17 в Андріївці.  

Капітальних перетворень зазнала і база спортивного клубу «Чемпіон», що в селищі Донець, де капітально відремонтовані понтон, покрівля, замінені вікна та двері. 

Нагадаємо, що житель Пришиба зафіксував обстріли села і зарікся не вкорочувати вусів до Перемоги. 

Також нагадаємо, що у Донецькій громаді Ізюмського району Харківської області теплопостачання закладів загальної середньої та дошкільної освіти (крім тих, що під’єднані до централізованого опалення) буде здійснюватись від власних котелень.

Раніше ми писали, що 23 вересня в Андріївці Донецької громади спортивними заходами відзначили День селища. Спочатку були турніри з мініфутболу та пляжного волейболу, а родзинкою святкувань став спортивно-розважальний захід «Велодень в Андріївці».

Більше новин Донець читайте на нашому сайті.

Автор: Тетяна Чмут