У Пришибі капітально відремонтують ліцей

24.07.2023 14:50 Донець
Фото: Олена Соснова, директор Пришибського ліцею Фото: Олена Соснова, директор Пришибського ліцею

У селі Пришиб Донецької громади Ізюмського району Харківської області понад 7 мільйонів гривень буде освоєно на відновленні місцевого шкільного закладу. Кошти на капітальний ремонт будівлі виділені з бюджету Донецької селищної ради. 

Про це медіа «Слобідський край» розповіла директор Пришибського ліцею Олена Соснова.

  – На початку поточного року у нашому навчальному закладі повністю замінені вікна і частково двері до навчальних кабінетів, упорядкована пришкільна територія. Днями були завершені всі тендерні процедури і підписана угода між  адміністрацією школи і ТОВ «ВЕЛТОН ЮНІТІ»  – будівельною підрядною організацією  – на виконання ремонтних робіт, – розповідає Олена. Харківська область, Донецька ОТГ, липень 2023

Будівельники замінять бетонне перекриття на частині класних кімнат на другому поверсі, відновлять несучу стіну у третьому навчальному корпусі. Підрядники також повністю – на площі 1000 квадратних метрів – відремонтують  дах, частково замінять систему опалення, полагодять шкільний ганок, утеплять віконні укоси. Харківська область, Донецька ОТГ, липень 2023

Ремонті роботі будівельна організація зобов’язується завершити до 1 жовтня.  

Нагадаємо, що у селищі Покровське та в селі Пришиб Донецької громади Ізюмського району Харківської області на частині багатоповерхівок, пошкоджених обстрілами, перекриють дахи і вставлять вікна.

Також нагадаємо, що  у селищі Андріївка Донецької громади Ізюмського району Харківської області громадяни отримали грошову компенсацію на відновлення житла.

 Раніше ми писали, що у Донецькій громаді Харківської області молодіжний актив громади спільно з представниками від Донецької селищної ради облаштував простір просто неба  для відпочинку, розвитку та навчання.

Більше новин Донець читайте на нашому сайті.

Автор: Тетяна Чмут