В Андріївському ліцеї № 1 діють «Агенти 101»

28.11.2023 09:24 Донець
Фото: Любов Чаговець Фото: Любов Чаговець

В Андріївському ліцеї № 1 Донецької громади Ізюмського району Харківської області діє загін юних пожежників-рятувальників «Агенти 101». Вони беруть участь у майстер-класах від професіоналів-рятувальників, а отримані знання передають своїм односельцям. 

Про це медіа «Слобідський край» розповіла директор ліцею Любов Чаговець.

 – Щодня трапляються пожежі, на яких, на жаль, гинуть люди. Найчастіше вони спричиняються дитячими пустощами з вогнем. Їх кількість можна звести до мінімуму, але за умови, якщо дітям постійно роз'яснювати, як не допустити пожежі. З цим завданням добре справляється загін юних пожежників-рятувальників «Агенти 101» при Андріївському ліцеї № 1, – зазначає очільниця навчального закладу.

«Агенти 101» переймають корисний досвід від місцевих пожежників, а також від їхніх колег з Ізюма і Балаклії: це майстер-клас по боротьбі з надзвичайними ситуаціями, інформаційно-роз'яснювальна робота серед населення.  

Юні помічники пожежників дбають і про те, щоб люди знали, як поводитися в разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Професійні пожежники довіряють їм роздавати інформаційні листівки населенню, розклеювати у людних місцях інструкції з алгоритмом дій при виявленні ВНП.

24 листопада команда «Агенти 101» разом із керівником Людмилою Куценко провели квест-гру для учнів початкових класів «Небезпечні предмети». Четвертокласники розв’язували ситуативні задачі, ребуси, а на завершення заходу отримали інформаційні буклети «Вартові безпеки».

Нагадаємо, що у Донецькій громаді Ізюмського району Харківської області два тижні тому стартував безкоштовний курс підтримки переходу на українську мову «Єдині».

Також нагадаємо, що у Донецькій громаді Ізюмського району Харківської області за рахунок коштів місцевого бюджету придбана аварійно-ремонтна машина для робітників комунального підприємства Донецької селищної ради «П'ятигірське».

Раніше ми писали, що в Андріївському ліцеї № 2 Донецької громади, що на Ізюмщині, проходить місячник оборонно-масової роботи, або комплекс заходів з формування у школярів бойових якостей захисника Вітчизни.

Автор: Тетяна Чмут