Дорогу на окружній до Безлюдівки завершують ремонтувати. Фото

27.07.2021 17:30 Харків
Фото: Служба автомобільних доріг у Харківській області Фото: Служба автомобільних доріг у Харківській області
27 липня на ділянці Харківської окружної дороги від Роганського житлового масиву до селища Безлюдівка завершують класти фінішний шар з щебенево-мастикового асфальтобетону.

У липні завершать асфальтні роботи по основному проїзду ділянки Харківської окружної дороги, траси М-03-03 під’їзд до Міжнародного аеропорту «Харків». Йдеться про відрізок у 13,7 кілометрів від Роганського житлового масиву до селища Безлюдівка. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Наразі відфрезерували 13,7 км старого покриття. Також дорожники вже влаштували 13,7 км вирівнюючого шару з асфальтобетону товщиною 8 см (у місцях зміни конструктиву вкладався ще один, завтовшки 6 см), із них 5,8 з використанням георешітки. У повному об'ємі завершено встановлення бортового каменю (2068 погонних метрів).

Читайте також: Стало відомо, скільки компенсацій отримують за пільговий проїзд перевізники у Безлюдівській громаді

На сьогодні дорожники завершують влаштовувати фінішний шар з щебенево-мастикового асфальтобетону, товщиною 5 см. Також підрядники влаштовують перехідно-швидкісні смуги та встановлюють прикрайкові лотки.

Автор: Савелій Мякушко