Другокласник із Харкова придбав необхідне спорядження для саперів (фото)

12.02.2024 13:50 Харків
Фото: Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування Фото: Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування

До Міжрегіонального центру завітав Іван Філенко – другокласник з Харкова, який за власні кошти купив необхідне спорядження для саперів загону гуманітарного розмінування.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Міжрегіональний центр гуманітарного розмінування та швидкого реагування.

«Маленький хлопчик з великим серцем! Іван Філенко – другокласник із Харкова – днями завітав до Міжрегіонального центру з подарунками. На гроші, які він збирав довгий час, вирішив купити необхідного спорядження та передати саперам загону гуманітарного розмінування. Вчинок, який йшов від душі – достойний приклад! Іване, дякуємо тобі та твоїм батькам за виховання достойної людини, справжнього громадянина України» – написали у центрі.

Нагадаємо, що діти з села Медведівка ліпили фігурки з пластиліну, продавали їх та назбирали кошти на придбання двох приладів нічного бачення, які відправили своєму земляку-воїну. 

Також, раніше ми писали, що діти разом із дорослими наставниками-лісівниками Бабаївського лісництва філії "Жовтневе лісове господарство" виготовили годівнички. Розвісили їх на території лісництва та пригощають птахів різними смаколиками: сухарями, зерном, сушеними ягодами.