Фейк про «депортацію» жителів Харкова розганяють росіяни, щоб посіяти паніку – Терехов

07.03.2024 10:57 Харків
У Харкові працюють всі комунальні підприємства / Фото: Харківська міськрада У Харкові працюють всі комунальні підприємства / Фото: Харківська міськрада

Харківський міський голова Ігор Терехов спростував черговий фейк росіян про те, що Харків готують до оборони, у зв’язку з чим з міста «депортують» населення.

Як передає «Слобідський край», про це Ігор Терехов сказав в ефірі телемарафону «Єдині новини» 7 березня.

– Метою ІПСО росіян є залякати людей, посіяти певну тривогу в людей, хвилювання. Хочу сказати, що ніякої евакуації з міста Харкова не проводиться. Сьогодні всі державні установи, комунальні підприємства працюють так, як вони працювали з початку війни. Нічого ми не вивозимо. Люди повинні розуміти, що це все фейки. Ми нікому не здамо своє місто. Місто Харків був, є і буде українським, – сказав Ігор Терехов.

За словами Харківського міського голови, зараз ворог змінив тактику обстрілів і цілить не в об’єкти критичної інфраструктури, як було у минулому році, а у житлові будинки харків’ян. Наразі основним завданням влади є посилення ППО, яка зможе захистити Харків з неба.

– Єдине, що турбує нас сьогодні, це обстріли з повітря, і нам потрібно закрити небо над Харковом, потрібна сучасна ППО, яка буде збивати і ракети, і С-300, і «шахеди», і над цим ми працюємо разом з урядом, – наголосив Ігор Терехов.

Нагадаємо, у Харківській області Рада оборони розгляне питання щодо обов’язкової евакуації у примусовий спосіб сімей з дітьми з Куп’янського напрямку.

Автор: Галина Гришко