На Північній Салтівці відновлюють роботу магазини, аптеки, перукарні та АЗС

08.09.2023 15:01 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У найбільш постраждалому від ворожих обстрілів районі Харкова – Північній Салтівці – продовжують відбудовуватися та працюють магазини, аптеки, заклади побуту тощо. 

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради. 

Відновили роботу два супермаркети мережі «АТБ-маркет» (вулиці Дружби Народів, Гвардійців-Широнінців), працюють аптеки мереж «9-1-1», «МедСервіс» (вулиця Наталії Ужвій, вулиця Гвардійців-Широнінців), кілька павільйонів «Посад», «Салтівський м’ясокомбінат» та інші невеликі продуктові крамниці, магазини товарів для тварин (вулиця Дружби Народів, вулиця Гвардійців-Широнінців).

Крім того, працює торговельний майданчик «Наталка» на вулиці Наталії Ужвій, магазин «Аврора мультимаркет» на вул. Гвардійців-Широнінців.

Поступово відновлюють свою роботу і об’єкти побуту (перукарні, автомийки, ремонтні автомайстерні, пункти шиномонтажів), зокрема СТО та автомийка на вулиці Дружби Народів, автомийка на вулиці Наталії Ужвій, перукарні на вулиці Наталії Ужвій, вулиці Дружби Народів. 

Також функціонують АЗС на вулицях Дружби Народів та Леся Сердюка.

Також у мерії розповіли, що на Північній Салтівці та у П'ятихатках перевірили санітарний стан прибудинкових територій.

До маршруту об’їзду комісії КП «Харківблагоустрій», представників Департаменту ЖКГ та КП «Жилкомсервіс» увійшли вулиці Дружби Народів, Метробудівників, Гвардійців-Широнінців, Гацева та проспект Академіка Курчатова. 

«Ці території дуже постраждали від обстрілів, але робітники Київської філії наполегливо працюють, щоб двори були чисті та доглянуті. Санітарний стан прибудинкових територій у цих мікрорайонах на відмінному рівні», – зазначили у КП «Харківблагоустрій».

Нагадаємо, харків’яни можуть купити овочі за оптовими цінами на окремому майданчику на території Кінного ринку. Тут ціни на овочі нижчі на 15–20 %.

Раніше ми писали, що у П’ятихатках, одному з найбільш постраждалих від ворожих обстрілів мікрорайонів міста Харкова, відбудовуються та працюють магазини, аптеки та інші заклади. 

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко