Найкрасивіша клумба Харкова розташована на Салтівці: адреси цвітників-переможців

25.08.2023 15:19 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У місті Харків у День Незалежності нагородили переможців конкурсу з благоустрою та озеленення прибудинкових територій і обрали найкрасивіші клумби міста.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

Перше місце в номінаціях «Найкраща клумба» та «Найкращий двір» посіла Київська філія КП, яка тримає лідерство в конкурсі більше десяти років. Друге місце розділили Салтівська та Новобаварська філії, а третє - Основ’янська та Шевченківська. 

Також кращі клумби визначала профспілка «Харківблагоустрою».

Перше місце розділили клумби на вулиці Шевченка, 337 (дільниця № 8 Київської філії) та проспекті Ювілейному, 59 (дільниця № 5 Салтівської філії).

Друге місце посіла клумба на проспекті Ново-Баварському, 119.

Третє місце розділили квітники на проспекті Гагаріна, 176, корпус 7 (дільниця № 3 Основ'янської філії) та проспекті Людвіга Свободи 34, 40-б (дільниця № 5 Шевченківської філії).

Нагадаємо, у місто Харків з німецького міста-побратима Нюрнберга прибули дев'ять автобусів «MAN», які згодом почнуть курсувати на 63-му та 204-му маршрутах.  

Нагадаємо також, що у Харкові сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю з онкологічними захворюваннями до 18 років, передбачили додаткові соціальні гарантії.

Також у місті Харків готують до відкриття філію поліклініки №23 на вулиці Метробудівників, 24, зруйновану внаслідок обстрілів окупантів.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко