Натуральний граніт та нові комунікації: як відновлюють після обстрілів центральну вулицю Харкова

28.07.2023 16:21 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

У місті Харків на вулиці Сумській, яка потерпала від ворожих обстрілів, комунальники міняють старі та пошкоджені внаслідок обстрілів комунікації і ремонтують тротуари.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

За словами директора Департаменту будівництва та шляхового господарства Дмитра Липового, вздовж вулиці Сумської, від вулиці Свободи до вулиці Ярослава Мудрого, вже поміняли комунальні мережі і зараз там роблять нові тротуари.

Він розповів, що комунальники використовують натуральний граніт, який має довший строк експлуатації, ніж асфальт.

Харків. Ремонт вулиці Сумської

«І через 10, 20, 30 років граніт матиме такий же вигляд. Якщо брати цей проміжок часу, то граніт вийде дешевше, ніж асфальт. Адже якщо виконувати роботи під землею, то його можна просто розібрати, а потім знову покласти, асфальт же потрібно буде замінювати», – розповів Дмитро Липовий.

На тротуарах установлять загорожі, які заважатимуть паркуванню машин. Самі тротуари зроблять комфортними для батьків з колясками та маломобільних людей.

Харків, вулиця Сумська. Ремонт тротуарів і комунікацій

Нагадаємо, у Харкові відновили пошкоджену ракетним ударом підстанцію, яка живить Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова.

Нагадаємо також, що у центрі Харкова біля флагштока з державним прапором встановили стелу Героїв України.

Раніше ми повідомляли, що з 29 липня по 25 жовтня в Театральному сквері проходитиме вуличний виставковий проєкт Харківського Літмузею «Власні назви».

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.