Після ранкового ракетного удару харків’яни отримали матеріали для ремонту вікон

15.03.2023 18:55 Харків

У Харкові 69 власників квартир, пошкоджених унаслідок ракетного удару 15 березня, отримали матеріали для термінового ремонту вікон.

Як повідомляє «Слобідський край», 150 листів тарпауліну від UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні харків’яни отримали завдяки допомозі Гуманітарної місії «Проліска»

Як повідомили у місії, внаслідок ранкового удару ударна хвиля та уламки від вибуху завдали значних пошкоджень прилеглим багатоповерхівкам і гаражам. Вибито більше сотні вікон, у деяких під’їздах вони розтрощені на всіх поверхах. Розбиті автівки мешканців.

«Ранковий удар по Харкову частково зруйнував об’єкт інфраструктури міста. Співробітники Проліска - Харків доклали зусиль для максимально швидкого забезпечення власників постраждалих квартир матеріалами для термінового ремонту вікон. 69 людей отримали 150 листів тарпауліну від UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні. Харків і безпека наразі несумісні поняття, але ми працюємо задля відновлення та збереження нормальних умов життя містян», – повідомили на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук співробітники «Проліски».

Нагадаємо, близько 10:30 ранку 15 березня російські військові завдали ракетного удару по Шевченківському району Харкова.

Нагадаємо також, що у Харкові запускають рух тролейбусів і трамваїв. Тролейбуси вийдуть на лінії вже ввечері 15 березня, трамваї – зранку 16 березня. 

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті. 

Автор: Галина Гришко