Президент відреагував на удар по Харкову та Люботину

23.05.2024 13:08 Харків
Фото: Володимир Зеленський Фото: Володимир Зеленський

Зеленський зазначив, що росіяни користуються тим, що в України й досі немає достатнього захисту ППО та можливості знищувати пускові установки поблизу наших кордонів.

Про це Президент України Володимир Зеленський написав на своїх офіційних сторінках у соцмережах, повідомляє «Слобідський край».

– Надзвичайно жорстока російська атака проти Харкова й Люботина – за попередніми даними, одразу 15 ракет. На жаль, є вбиті та постраждалі. Екстрені служби вже на місцях влучань, і кожному, хто постраждав, буде надана необхідна допомога, – зазначив він.

Він переконаний, що росіяни продовжують обстрілювати Харківщину через відсутність достатнього захисту ППО, а також заборону використовувати іноземну зброю на території рф, де розташовані пускові установки ворога.

 Це слабкість – не наша слабкість, а світу, який уже третій рік не наважується поводитися з терористами саме так, як вони на це заслуговують. Терор усюди повинен програвати – у будь-яких умовах, на будь-якому континенті. І це наш спільний обов’язок – усіх у світі, хто має змогу захищати життя від терору. Україна робить усе, що може, – додав президент.

Нагадаємо, що гучні вибухи 23 травня чули жителі у всіх районах міста.

Росіяни завдали щонайменше 15 ударів ракетами по Харкову та передмістю.