Ракетний удар по Харкову: експертиза вирішить долю пошкодженого будинку

26.01.2024 10:50 Харків
Фото: Харківська міська рада Фото: Харківська міська рада

Інструментальна експертиза вирішить долю багатоквартирного будинку, в якому 23 січня ворожою ракетою був зруйнований під'їзд.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Харківську міську раду.

Комунальникам вдалося відновити теплопостачання у 30 квартирах цього будинку, але ще 15 квартир залишаються без опалення. Завтра розпочнеться розбирання завалів у підвальних приміщеннях з метою підключення інших квартир.

Мер нагадав, що внаслідок ракетної атаки було пошкоджено понад 250 будівель. На сьогодні комунальники закрили майже всі контури. У всіх будинках, окрім найбільш постраждалого, є теплопостачання, відновлене водопостачання. Наразі без світла залишаються шість будинків, але відновити електропостачання обіцяють до неделі.

Також міський голова повідомив, що в медичних закладах наразі знаходяться 30 постраждалих. Стан деяких з них оцінюється як тяжкий.

Нагадаємо, що Харків 23 січня переніс дві хвилі атак по житлових районах міста. Загалом було випущено 12 ракет. Кількість жертв російської ракетної атаки на місто зросла до 11, у лікарні померла 61-річна жінка.

Автор: Валерія Ткаленко