У Харкові оголосять день жалоби за загиблими від ракетного удару – Терехов

21.03.2024 09:21 Харків
Рятувальники гасять пожежу на місці влучання ракети 20 березня / Фото «Слобідський край» Рятувальники гасять пожежу на місці влучання ракети 20 березня / Фото «Слобідський край»

У Харкові станом на ранок 21 березня триває пошуково-рятувальна операція на місці влучання російської ракети у виробничу будівлю вдень 20 березня. Рятувальники працювали всю ніч і продовжують працювати зараз.

Як передає «Слобідський край» про це в ефірі «Єдиних новин» розповів Харківський міський голова Ігор Терехов.

За словами Ігоря Терехова, завтра, 22 березня, у Харкові оголосять день жалоби за загиблими, яких станом на зараз налічується п’ятеро, але під завалами ще можуть залишатися люди.

– Завтра у Харкові буде об’явлено днем жалоби за загиблими. На жаль, на теперішній час ми маємо 5 людей, які загинули. Пошукові роботи тривали всю ніч і тривають зараз. Щодо поранених, то у лікарнях наразі перебуває 8 людей, їх стан лікарі оцінюють як середньої важкості, – сказав мер Харкова.

На знак скорботи за загиблими 22 березня на будинках та спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій у п’ятницю буде приспущено державний прапор України з чорною стрічкою, повідомили у Харківській міській раді 

Також буде заборонена розважальна музика на ринках, у торгових закладах, об'єктах громадського харчування тощо.

Нагадаємо, близько 13.00 у середу, 20 березня, росіяни нанесли ракетний удар по Харкову

Ракетний обстріл був здійснений ракетою типу Х-59. Вона влучила у приміщення приватного комерційного підприємства, внаслідок чого виникла масштабна пожежа. За оперативною інформацією, в момент прильоту ракети в приміщенні могли перебувати до 10 цивільних осіб