У Харкові створили Фонд підтримки постраждалих унаслідок ворожих обстрілів

11.02.2024 17:31 Харків
Фото: Ігор Терехова Фото: Ігор Терехова

Після численних обстрілів, яким піддавалося і піддається місто Харків, тисячі людей почали приносити для постраждалих різноманітні речі.

Про це повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов, пише «Слобідський край».

За його словами, на сьогоднішній день речей більш ніж достатньо, аби задовольнити наявні потреби. З цієї причини було прийнято рішення створити з решти єдиний муніципальний Фонд підтримки постраждалих унаслідок ворожих обстрілів.

– Дякую тисячам мешканців міста й області, усім українцям, які не залишилися осторонь біди харківʼян та несли пішки, везли автівками, відправляли поштою необхідну їм допомогу! – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вже на наступний ранок жителі Харкова почали допомагати постраждалим від обстрілу 9 лютого. Для них в школі № 21 працював штаб збору та видачі гуманітарної допомоги.

Раніше ми писали, що мешканці Основ’янського району Харкова можуть безкоштовно отримати різноманітну допомогу: одяг, білизну, взуття тощо. Терцентр надає допомогу особам, які опинилися в складних життєвих обставинах, пенсіонерам, людям з інвалідністю, а також ВПО.