У Харкові відновили трансляцію пересування громадського транспорту: що відомо

27.03.2024 11:17 Харків
Онлайн-трансляція громадського транспорту / Фото: Харківський метрополітен Онлайн-трансляція громадського транспорту / Фото: Харківський метрополітен

Сьогодні у Харкові відновили трансляцію даних про пересування громадського транспорту.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську міську раду.

27 березня 2024 року в Харкові було відновлено трансляцію відомостей щодо розміщення та пересування міського громадського транспорту в онлайн-режимі.  

Зміни стосуються руху муніципальних автобусів, які з самого ранку курсують за звичними маршрутами у тестовому режимі після технічних оновлень.

Як зазначив в. о. директора Департаменту будівництва та шляхового господарства Олександр Мирошниченко, як тільки у місті знову почне курсувати наземний електротранспорт – то і він виїжджатиме на дороги в режимі онлайн-трансляції.

Нагадаємо, з 25 січня у Харкові з міркувань безпеки було припинено трансляцію пересування міського транспорту. Такі заходи були введеня задля безперебійного функціонування об’єктів критичної інфраструктури міського електротранспорту та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у регіоні.

Нагадаємо також, 26 березня стало відомо, що у Харківському метрополітені будуть зменшені інтервали прибуття поїздів. Відтепер жителям міста не треба буде чекати на транспорт 20 хвилин. 

Автор: Анна Хливнюк