У центрі Харкова встановлять меморіальну дошку військовому медику Владиславі Черних

16.02.2023 18:15 Харків
У Харкові встановлять меморіальні дошки на честь видатних земляків.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Харківської міськради, про це на засіданні виконавчого комітету 16 лютого сказав мер міста Ігор Терехов.

  • Владислава Черних, військовослужбовиця добровольчого формування територіальної громади «Хартія» – на фасаді будинку на вулиці Лермонтовська, 15
  • Василь Тацій, ректор Харківського національного юридичного університету у 1987-2020 рр. – вул. Ярослава Мудрого, 77
  • Іван Прокопенко, ректор Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди у 1980-2020 рр. – вул. Алчевських, 29
  • Анатолій Туренко, ректор Харківського національного автомобільно-дорожнього університету у 1992-2020 рр. – вул. Ярослава Мудрого, 25.

Також на фасаді будівлі на вул. Сумській, 37 планується встановити пам'ятний знак з метою увічнити пам'ять дітей, які загинули внаслідок повномасштабної війни, розв'язаної російською федерацією.

Нагадаємо, найстарший кінотеатр міста Харків «Боммер» приєднали до Обласного організаційно-методичного театрально-концертного центру. 

У Харкові розпочався перший етап внесення змін до Генерального плану міста – проведення містобудівного моніторингу. У майбутньому планують відновити старі маршрути електротранспорту та створити нові, а також закупити рухомий склад та впровадити вектор розвитку «зеленого» міста.

Нагадаємо також, що міська влада планує перетворити ринок «Барабашово» у Харкові на новий, революційний район змішаного використання, присвячений просуванню наукових та технологічних інновацій.

Головні новини Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко