Зеленський у Харкові провів Ставку: основні питання

16.05.2024 12:38 Харків
Володимир Зеленський. Фото: Zelenskiy / Official Володимир Зеленський. Фото: Zelenskiy / Official

Президент України Володимир Зеленський 16 травня провів у Харкові засідання Ставки Верховного головнокомандувача.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на офіційний Телеграм-канал Президента України.

  • Заслухав розгорнуту доповідь Головкома Олександра Сирського, командувачів ОСУВ «Хортиця» Юрія Содоля та ОТУ «Харків» Михайла Драпатого. Оперативна обстановка, завдання та потреби кожної залученої бригади, кожного підрозділу, зокрема на Харківщині, в районах Вовчанська та Липців.
  • Також детально проаналізували перспективи бойової ситуації, загрози протягом найближчих днів і тижнів та наші, українські, можливості протидіяти російським наступальним планам.
  • Станом на сьогодні ситуація на Харківщині загалом контрольована, наші воїни завдають окупанту відчутних втрат. Але напрямок залишається вкрай складним – посилюємо наші підрозділи.
  • Очільники ГУР та СЗР доповіли щодо намірів окупанта, керівник СБУ – щодо контрдиверсійних заходів. Визначено план подальших дій – і для обласної влади Харківщини, і для всіх структур, які відповідають за безпеку в регіоні.
  • Заслухав доповіді керівників обласної влади з інших прикордонних та прифронтових регіонів: поточна ситуація, основні ризики, ключові потреби. Дав відповідні доручення.

Нагадаємо, останнім часом росіяни розганяють багато фейків про ситуацію у Харківській області та про евакуацію жителів з Харкова.

Автор: Галина Гришко