Житель Харкова сплатив 180 тисяч гривень аліментів

11.02.2023 14:41 Харків
Фахівці державного виконавця Індустріального відділу державної виконавчої служби у місті Харків змусили неплатника аліментів виконати обов’язок перед власною дитиною.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на відділ комунікації з громадськістю Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

«Завдяки застосуванню до боржника необхідних заходів примусового впливу, останній врешті сплатив заборговані кошти. До слова, з урахуванням штрафу за довге очікування малечі сума перевищила 180 тисяч гривень і наразі в повному обсязі вже перерахована на користь дитини», – йдеться у повідомленні.

Передбачена законодавством сплата штрафних санкцій у разі прострочення аліментником щомісячних перерахувань не скасовується навіть у воєнний час.

Відтак, передбачено стягнення:

за 1 рік несплати аліментів 20 %;

за 2 роки – 30 %;

за 3 роки – 50 %.

Нагадаємо, в Харківській області станом на ранок 9 лютого внаслідок повномасштабної збройної агресії росії постраждали 270 дітей.

У місті Харків з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року пошкоджено 6 116 будівель та споруд, в тому числі 280 дитячих садків, шкіл та вищих навчальних закладів та  77 закладів охорони здоров’я.

Більше новин міста Харків читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко