Новий спортивний майданчик з'явився у Височанській громаді

У Височанській громаді Харківської області відтепер з'явився новий спортивний майданчик, завдяки перемозі в обласному конкурсі.

Побудувати спортивний майданчик вдалося завдяки перемозі проєкту «Універсальний майданчик» в обласному конкурсі. Про це повідомили у Височанській селищній раді.

Наразі відомо, що бюджет проєкту склав 1 мільйон 444 тисячі гривень. Із цієї суми 1 мільйон 11 тисяч гривень – це співфінансування з обласного бюджету та 433 тисячі гривень – із селищного.

Читайте також: У Височанській громаді оновлять фасад та опалення психоневрологічного інтернату

Відтепер новенький спортивний майданчик, розміром 17,5 на 30 метрів, дозволяє будь-кому займатися стрітболом, баскетболом, гандболом чи волейболом.

Зазначимо, що до складу громади входять села та селища, з населенням 27 тисяч 400 людей, з-поміж яких 4 тисячі 500 – це діти. Саме на дітей і розрахований майданчик.

Нагадаємо, що цього літа у Ржавецькому психоневрологічному інтернаті Харківської області за обласний кошт оновили систему опалення та утеплили фасад. Так, цього року в інтернаті було заплановано капітально відремонтувати внутрішні приміщення головного житлового корпусу № 1. Тут замінять підлогу, систему опалення та водопостачання.