«Стежка Сковороди – мандрівка джерелами»: у Височанській громаді з’явився новий туристичний маршрут

Фото: Височанська селищна рада Фото: Височанська селищна рада

У Височанській громаді Харківської області стартує новий пішохідний маршрут, присвячений видатному українському філософу Григорію Сковороді.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Височанську селищну раду.

У суботу, 8 липня, о 10:00 відбудеться святкове відкриття пішохідного туристичного маршруту «Стежка Сковороди – мандрівка джерелами». А саме: біля пам'ятника Григорію Сковороді в центрі селища Бабаї. Відвідувачі матимуть змогу пройти унікальним маршрутом, розробленим спеціально для ознайомлення з місцями, які пов'язані з життям та творчістю знаменитого українського мислителя.

Окрім того, на гостей чекатимуть музичний супровід, смаколики, а також концерт, який відбудеться наприкінці маршруту поблизу ставка Гайдучка.

Бабаї, туристичний маршрут          

Стежки Сковороди, Харківська область

Нещодавно ми писали, що діти з постраждалих громад Харківщини відпочили у Польщі. На відпочинок у дитячому таборі міста Гнєзно запросили 80 дітей з Балаклійської, Вільхівської, Дергачівської, Золочівської, Куп’янської, Роганської, Старосалтівської, Циркунівської та Харківської громад.

А також про рекордсменів з громад Харківської області, які набрали по 200 балів на НМТ. Зокрема, у Височанській громаді найвищу кількість балів отримали учні Височанського ліцею № 2 та Покотилівського ліцею «Промінь».

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.                                                                   

Автор: Владислава Ткаченко