У Дергачах окупанти пошкодили медичні заклади

У Дергачівській громаді Харківської області внаслідок обстрілів постраждали медичні установи, зараз вирішуються проблеми зі світлом.

Громади Харківщини потерпають від обстрілів ворога. За словами Дергачівського міського голови, у результаті чергових обстрілів серйозно пошкоджено будівлі медичних закладів у Дергачах. Крім того, у підконтрольних старостатах від бомбардувань постраждали декілька приватних будинків, постраждалих немає.

Досі тимчасово окупованими залишаються Козачолопанський, Токарівський, Проходівський та Русько-Лозівський старостати, а також Цупівка Прудянського округу.

– Як я вже зазначав раніше, окупаційна сторона заблокувала ці території на в’їзд та виїзд, тому ми не можемо ні евакуювати звідти людей, ні направити туди гуманітарну допомогу. Ми також не можемо дізнатися про долі мешканців окупованих територій через відсутність зв’язку, – повідомляє Вячеслав Задоренко.

Попри складні умови, громада продовжує активно працювати. Так, 7 квітня була організована гумдопомога у Дергачах, Шовкоплясах, Ємцях, Лещенках, Безруках та Слатиному. Всі комунальні служби продовжують виконувати свою роботу. Зокрема, зараз посилено працюють працівники Харківобленерго – аварія на високовольтній лінії між Малою Данилівкою та Дергачами досі не усунена.

– Я не можу дати гарантій, що світло з’явиться в наших оселях завтра або післязавтра, але можу запевнити, що ми з міською радою докладаємо максимум зусиль для якнайшвидшого вирішення цього питання, – підсумував міський голова.