У Мереф'янській громаді оновили місцеву лікарню. Фото

У місті Мерефі Харківської області відтепер є нове приймальне відділення в Центральній районній лікарні.

Оновили у Мереф'янській центральній районній лікарні одразу декілька відділень, для потреб яких придбали нове обладнання. Про це розповіли у Харківській ОДА.

Наразі відомо, що на ремонт та обладнання приймального відділення витратили 30 мільйонів бюджетних коштів. Окрім цього, було добудоване нове приміщення та утеплили фасади терапевтичного та дитячого відділень лікарні.

Читайте також: Як змінився після ремонту міст у Зміївській громаді. Фото

Також придбали нове обладнання та провели для потреб лікарні навчання персоналу, для зручного та швидкого користування.

Крім того, під час ремонту було збудовано приміщення для інтенсивної терапії, приймальні, кабінети УЗД та інші. Відтепер у лікарні з'явився рентгенапарат та збудували приміщення для апарата комп’ютерної томографії. 

Нагадаємо, що у селищі Пісочин Харківської області відкрилася нова філія амбулаторії в мікрорайоні «Мобіль». Відомо, що нове приміщення має площу близько 500 квадратних метрів та три поверхи, разом із цокольним. Особливістю закладу є його місце розташування, оскільки мікрорайон «Мобіль» налічує близько 15 тисяч жителів. Наразі відомо, що вже підписано близько 10 тисяч декларацій з лікарями, які працюватимуть в амбулаторії.

Автор: Микита Гузенко

Теги: