Бійці ЗСУ розшукують в Ізюмі свого чотирилапого побратима

11.01.2023 15:51 Ізюм

Бійці ЗСУ, які звільняли Ізюм, звернулись до мешканців міста з проханням знайти і прихистити собаку Пірата, який став хлопцям справжнім другом.

Пост з таким проханням розмістила у Фейсбуці група Ізюмський Навігатор місцевого видання «Обрії Ізюмщини», передає «Слобідський край».

«Ця історія про собаку Пірата та взвод наших хлопців. Вони познайомились у Барвінковому і пройшли разом всю війну, ділили хліб, грілись разом і, звичайно, підтримували один одного. В Ізюм також разом поїхали, де Пірат і зустрів своє кохання. А коли хлопців відправили у напрямок Бахмута, Пірат був на побаченні. Чекати й шукати не було часу, сумно було їхати, але треба виконувати наказ... Пірат залишився в Ізюмі», – йдеться у повідомлення.

Наші захисники просять жителів Ізюма надати прихисток Пірату та зателефонувати контактній особі за номером 0667019553.

«Попереду зима, хлопці дуже турбуються, як він там один, тому прошу, хто зустріне нашого красавчика, надайте йому прихисток і зв'яжіться з нами, а хлопці обов'язково повернуться і заберуть його», – пишуть хлопці.

Особливі прикмети Пірата: чорно-біла масть, очі різного кольору і куций хвіст.

Нагадаємо, в деокупованому місті Ізюм триває заготівля та роздача безоплатної деревини. 82 домогосподарства громади вже отримали понад 500 кубів паливної деревини, однак процес доставки купленої деревини іншим домогосподарствам громади триває.

З 27 грудня в місті Ізюм почав курсувати автобусний маршрут № 22, який включає в себе 18 зупинок. 

Нагадаємо також, нещодавно в місті Ізюм показали, як працюють місцеві «Пункти Незламності». Усі вони оснащені генераторами, мають запас продуктів харчування та медикаментів.

Усі новини міста Ізюм та району читайте на нашому сайті. 

Автор: Галина Гришко