Село Першотравневе перейменують: якою буде нова назва

28.11.2023 14:22 Красноград
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

Депутати Красноградської міської ради підтримали подання до Верховної Ради України щодо перейменування села Пешотравневе Красноградського району Харківської області.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на голову Красноградської громади Світлану Кривенко.

За словами Світлани Кривенко, поданню до ВР передувало опитування серед жителів села щодо перейменування. За результатами опитування більшість голосів мешканців віддано за назву: село Мирне Красноградського району Харківської області.

Також Красноградською міською радою проведено громадські слухання, за результатами яких мешканці висловилися за перейменування села Першотравневе Красноградського району Харківської області на село Мирне.

Нагадаємо, у Безлюдівській громаді Харківської області продовжують обговорювати перейменування юридичного ліцею імені Героя Радянського Союзу Підкопая.

Рішенням позачергової сесії Харківської міської ради в місті перейменували 26 вулиць, назви яких були пов’язані з росією та її союзниками.

Також у Харкові депутати міської ради ухвалили рішення про перейменування залізничної станції «Харків-Балашовський» у «Харків-Слобідський».