Як живе Наталинська громада під час бойових дій на Харківщині

Про ситуацію у Наталинській ТГ Харківської області повідомляють на сторінці громади.

Незважаючи на воєнний час,  у Наталинській громаді працюють усі комунальні підприємства та починається проведення посівної. Прибиранням вулиць та вивезенням ТПВ займаються працівники відділу благоустрою і Наталинського ПЖКГ.

Також здійснюється реєстрація переселенців та видача їм гуманітарної допомоги, а саме продуктів харчування, побутової хімії, памперсів та одягу.

Крім цього, у громаді оперативно ліквідовуються позаштатні ситуації, пов'язані з функціонуванням водонапірних башт, та проводиться прибирання наслідків сильних поривів вітру. Так, 26 березня в селі Ясна Поляна через сильні пориви вітру стався обрив лінії електропередач, це призвело до масштабної пожежі на відкритій території. Мешканці Ясної Поляни разом з підрозділом ДСНС Харківської області вчасно локалізували та ліквідували пожежу, яка могла перекинутися на навчальний заклад і житловий масив.

Очільниця громади Олена Третяк вирішила подякувати рятувальникам і небайдужим жителям громади та вручила їм наручні годинники з логотипом громади.

Як живе Наталинська громада під час бойових дій на Харківщині

– Людям, які, ризикуючи власним життям та здоров’ям, ані хвилини не зволікаючи, кинулись у бій зі стихією, наслідки якої без їхньої допомоги могли б бути просто катастрофічними для екосистеми нашої громади, – пишуть на сторінці громади.

Автор: Анастасія Хушану