На Харківщині викрили підприємство, де незаконно працювали діти

Фото: Національна поліція Харківської області Фото: Національна поліція Харківської області

Підлітки віком від 13 до 16 років з Рівненщини незаконно працювали в Красноградському районі Харківської області. 

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію Національної поліції Харківщини.

Красноград

За даними слідства, 20 дітей наприкінці липня без супроводу батьків приїхали до селища Дружба Красноградського району для збору врожаю ягід.  

Вони жили за трьома різними адресами у будівлях «барачного» типу. При огляді правоохоронці виявили, що кімнати були в антисанітарному стані. Підлітки розповіли, що за збір ягід отримували гроші.

поліція

Неповнолітніх оглянули медики та передали до органу опіки та піклування. 

«Згідно зі ст. 188 КЗпП не допускається прийняття на роботу осіб молодше шістнадцяти років. За згодою одного із батьків або особи, що його замінює, можуть, як виняток, прийматись на роботу особи, які досягли 15 років. Для підготовки молоді до продуктивної праці допускається прийняття на роботу учнів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних і середніх спеціальних навчальних закладів для виконання легкої роботи, що не завдає шкоди здоров'ю й не порушує процесу навчання, у вільний від навчання час по досягненні ними чотирнадцятирічного віку за згодою одного з батьків або особи, що його замінює», – зазначили у поліції.

Відкрито кримінальне провадження за статтею «Грубе порушення законодавства про працю».

незаконно працювало 20 дітей

Нагадаємо також, що у Краснограді Харківської області до 14 жовтня жителі зможуть внести свої пропозиції та зауваження щодо перейменування міста письмово чи онлайн.

Раніше ми писали, що з бюджету Красноградської територіальної громади Харківської області виділено майже 100 тисяч гривень на заходи з відлову, вакцинації, стерилізації та чіпування безпритульних тварин

Більше новин  Красноград читайте на нашому сайті.