На Харківщині заборонили купатися на водних об'єктах

19.05.2022 14:20 Краснокутськ
На території Краснокутської громади заборонили купання на водних об'єктах.

Відповідне рішення виклали на сторінці громади.

 «З метою запобігання нещасним випадкам з людьми на водних об’єктах Краснокутської селищної територіальної громади протягом літнього періоду через небезпеку від вибухонебезпечних предметів у зв’язку з проведенням бойових дій на території Харківської області прийнято рішення заборонити купання на водних об’єктах Краснокутської селищної територіальної громади Богодухівського району Харківської області», – йдеться у повідомленні.

За словами очільниці громади Ірини Карабут, таке рішення зумовлене недостатнім обладнанням місцевого пляжу. На обстеження дна водних об'єктів та виклик водолазів уже були виділені кошти. Але у зв'язку з воєнними діями провести всі роботи не встигли.

– Ми хотіли зробити гарний пляж, щоб було хоч одне місце в громаді, куди можна було прийти відпочити. Але у зв'язку з воєнними діями ми не встигли цього зробити. Тому в нас пляж не облаштований для купання, – розповіла  «Слобідському краю» Ірина Карабут.

Тепер на місцях, де зазвичай купаються люди, встановлять таблички із забороною. Про покарання чи штрафи за купання поки мова не йшла.

Автор: Анастасія Хушану