У Краснокутській громаді пройшов фестиваль борщу. Фото

25.08.2021 09:04 Краснокутськ

Перший на Краснокутщині гастрофестиваль "На борщ" відбувся 22 серпня. Свої страви на фестивалі представили 25 команд із різних куточків громади і Богодухівського району.

Як повідомила "Слобідському краю" Краснокутський селищний голова Ірина Карабут, перший фестиваль борщу вирішили провести у громаді задля відродження українських традицій та з нагоди 30-річчя Незалежності України.

До проведення фестивалю територію парку РТП у Краснокутську прибирали усією громадою: косили траву, прибирали сміття, видаляли чагарники. 22 серпня на фестиваль зібралися 25 команд з різних куточків Краснокутщини та Богодухівщини.

Вони представили як традиційні борщі (з курятиною, гомілкою, реберцями, квасолею, пісний),  так і його екзотичні різновиди (з грушами, зі сливами, вишнями, раками, баклажанами, чорносливом, з цукровим буряком, шкварками й кукурудзою).

Всі гості фестивалю мали змогу посмакувати борщем та обрати найдобріший для себе.

Серед гостей свята була і заступниця голови Харківської обласної ради Тетяна Біловол, голова Богодухівської районної ради Юрій Яцина та заступник голови Богодухівської райдержадміністрації Юрій Кузуб.