В Іванчуківці француз Фредерік оцінив рівень загальної безпеки

21.07.2023 16:50 Куньє
Фото: Олександр Педун, староста Іванчуківського старостинського округу Фото: Олександр Педун, староста Іванчуківського старостинського округу

У селі Іванчуківка Куньєвської громади Ізюмського району Харківської області представник міжнародної організації з питань гуманітарної допомоги й розвитку ACF Action Contre la Faim мсьє Фредерік оцінив рівень загальної безпеки.

Про це медіа «Слобідський край» розповів Іванчуківський сільський староста Олександр Педун.

  –  Мсьє Фредерік навіч переконався, чи розмінована у нас територія, чи обстрілюється старостинський округ. Він спустився також  до нашого загального укриття, облаштованого за спрощеною схемою у підвалі місцевої школи: два виходи, світло, біотуалети, питна вода. У відповідності до державних будівельних норм, в укритті повинна бути каналізація. Наш французький гість і добровільний помічник пообіцяв нам посприяти в розв’язанні цього питання, – розповідає Олександр Педун.

Принагідно мсьє Фредерік відвідав шкільний музей українського мистецтва, де замилувався вишиванкою.  Гість неодмінно отримав би її в подарунок, якби вона не була жіночою. На згадку про візит до українського села замість вишиванки француз повіз додому вишиваного рушника.

Нагадаємо, що в Іванчуківському старостинському окрузі Куньєвської громади Ізюмського району Харківської області жінки та діти отримали гуманітарну допомогу. Жінкам були вручені повербанки, дітям – канцелярські товари. 

Також нагадаємо, що у Чистоводівці відновили постачання

Раніше ми писали, що у селах Куньєвської громади запрацювала автолавка.

Більше новин Куньє читайте на нашому сайті.