Евакуація з Куп’янщини: вивезено майже 250 дорослих та дітей

14.08.2023 13:53 Куп’янськ

З прифронтових населених пунктів Куп’янського району Харківської області станом на ранок 14 серпня евакуювали 248 людей, у тому числі 90 дітей.

Як передає «Слобідський край», про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За минулу добу з громад, що постійно перебувають під ворожими обстрілами, евакуювали 44 людини, в тому числі 19 дітей та 2 особи з інвалідністю, повідомив Олег Синєгубов.

Усі евакуйовані отримують медичну, правову, психологічну та гуманітарну допомогу. Ті, хто цього потребує, забезпечуються безкоштовним тимчасовим житлом.

«Дякуємо усім, хто допомагає здійснювати евакуацію. Зокрема, волонтерам Єдиного координаційного гуманітарного центру, Нацполіції, ДСНС, представникам місцевої влади», – зазначив Олег Синєгубов.

Усі, кому потрібна допомога в евакуації, можуть цілодобово звернутися за номерами Єдиного координаційного гуманітарного центру:

  • +380507890124
  • +380637896474

Куп’янськ, евакуація, корисні телефони

Нагадаємо, люди, які евакуюються з населених пунктів Куп'янського району Харківської області, можуть знайти житло у безпечних районах країни за допомогою програми «Прихисток».  

Нагадаємо також, що внаслідок ворожого обстріла села Подоли на Куп’янщині було поранено чоловіка і жінку, їм надають допомогу.

Більше новин Куп'янський район читайте на нашому сайті.