Куп'янські медики отримають зарплати до кінця цього тижня - НСЗУ

28.07.2021 14:29 Куп’янськ

До кінця цього тижня Національна служба здоров'я України виплатить заборгованість Куп'янському ТМО на Харківщині. Про це сьогодні, 28 липня, повідомили у Службі.

Уже два місяці Куп'янське територіальне медичне об'єднання не отримує платежів від НСЗУ за пакети медичних послуг. Через це співробітникам медичного закладу заборгували зарплату за червень і аванс за липень.

Як пояснила "Слобідському краю" директорка Північного міжрегіонального департаменту НСЗУ Вікторія Мілютіна, затримка із виплатами була пов'язана із переукладанням договорів, на ковідний пакет в тому числі.

Читайте також: У Куп'янській міській лікарні з'явиться своя киснева діжка

- Зазвичай ми виплачуємо з 15-го по 20-те число місяця. У тому місяці була технічна затримка, будемо старатися щоб цього більше не відбувалося, - розповіла Віторія Мілютіна.

За її словами, до кінця цього тижня Куп'янське ТМО отримає гроші за загальними пакетами за липень (близько 6 мільйонів гривень) і 2,689 мільйони гривень за ковідним пакетом за червень. Для цього НСЗУ підписало усі додаткові угоди. Також, наступного тижня  ТМО отримає частину коштів за інші пакети послуг (пологи, інсульти, тд).

Загалом  між НСЗУ та Куп'янським ТМО укладено договір на надання медичних послуг за  14 пакетами.