На Куп’янському напрямку ворог формує ударний кулак для штурму – Синєгубов

13.09.2023 17:31 Куп’янськ
Скрін з відео Скрін з відео

У Харківській області на лінії зіткнення у Куп’янському районі ситуація залишається складною. Ворог формує ударний кулак для прориву оборони ЗСУ, але наші захисники надійно тримають позиції і дають відсіч окупантам.

Як пише «Слобідський край», про ситуацію на Куп’янському напрямку та хід евакуації з прифронтових районів в ефірі національного телемарафону розповів начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

«Ситуація на Куп'янському напрямку залишається складною. Ворог формує черговий ударний кулак, щоб спробувати прорвати нашу оборону. Але наші Збройні Сили повністю готові до будь-яких дій ворога, адекватно реагують на усі загрози та продовжують надійно тримати позиції, завдаючи окупантам втрат», – розповів Олег Синєгубов.

Він підкреслив, що така ситуація триває вже декілька місяців, і наші військові адекватно реагують на дії ворога.

Також начальник ХОВА розповів, що ворог постійно обстрілює прифронтові населені пункти, нищить інфраструктуру, житлові будинки та сільськогосподарську техніку. Незважаючи на це, місцеві жителі відмовляються від евакуації, наражаючи на небезпеку свої життя та життя своїх близьких.

«Евакуація триває. Люди неохоче виїжджають, мотивуючи це тим, що це їх оселя, це їх майно, будинки, нехтуючи власною безпекою і безпекою своїх близьких, під будь-яким приводом намагаються залишиться на місцях. Однак ми з Нацполіцією проводимо роботу, щоб максимум вивезти людей з цього напрямку», – каже Олег Синєгубов.

Він розповів, що станом на зараз уже евакуйовано 2 339 людей, у тому числі 350 дітей. Ще 1 438 осіб, в тому числі 164 дитини, виїхали самостійно. 

Нагадаємо, у Куп’янській міській територіальній громаді Харківської області здійснюється прийом заяв для надання статусу дитині, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. 

Нагадаємо також, що на території Куп'янської міської територіальної громади Харківської області заборонили реалізацію алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі.

Раніше ми писали, що у місті Куп’янськ з 1 вересня комендантська година триватиме довше.

Більше новин Куп'янськ та Куп'янський район читайте на нашому сайті.