Нові подробиці нічного обстрілу Куп’янська: житель міста отримав поранення уламками в потилицю (фото)

24.03.2024 16:52 Куп’янськ
Правоохоронці фіксують наслідки обстрілів Куп'янська / Фото: Сергій Болвінов Правоохоронці фіксують наслідки обстрілів Куп'янська / Фото: Сергій Болвінов

Ввечері 23 березня російські військові почали завдавати серію ударів по прифронтовому місту Куп'янськ у Харківській області. 

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на начальника Слідчого управління Нацполіції в Харківській області Сергія Болвінова.

23 березня військовослужбовці рф завдали численних обстрілів по місту Куп'янськ. Поранення отримав 43-річний цивільний чоловік. Уламки потрапили постраждалому прямо в потилицю, також він дістав забої грудної клітки та правого плеча. 

– Обстріл з «Урагану» накрив місто напередодні ввечері. Поцілили у звичайний приватний будинок, від нього майже нічого не залишилося. Ця атака ворога на цивільних – воєнний злочин, який ми вже розслідуємо, на місці зібрали докази, все ретельно фіксуємо, – розповів Сергій Болвінов.

Нагадаємо, окупанти били по місту Куп’янськ 23 березня з 22:00 до 23:00. Для цього було використано декілька видів зброї, зокрема РСЗВ «Ураган». За даними начальника ГУ Нацполіції в Харківській області Володимира Тимошка, пошкоджень дістали щонайменше 15 житлових будинків, автомобілі та господарчі будівлі.

Будинок у Куп'янську після обстрілу, 24 березня 2024 рік

Зруйнований житловий будинок у місті Куп'янськ / Фото: Сергій Болвінов 

Нагадаємо також, евакуація з Куп’янської громади може початися у квітні. Про ситуацію у громаді після обстрілу Куп’янська 19 березня та можливість проведення евакуації розповів голова громади Андрій Беседін.