Працювали під обстрілами: як енергетики заживляли села Куп’янського району

09.02.2023 15:37 Куп’янськ
У Куп’янському районі фахівці АТ «Харківобленерго» відновили електропостачання в чотирьох деокупованих селах – Колодязне, Обухівка, Новоужвинівка та Нововасилівка.

Як доводилось працювати енергетикам, розповів начальник Великобурлуцького РЕМ Євгеній Кривошеєв, передає «Слобідський край».

За словами Євгенія Кривошеєва, роботи з відновлення електропостачання в селах, які були знеструмлені внаслідок бойових дій, тривали протягом місяця.

«Ця місцевість постійно знаходилася під обстрілами. Окремі ділянки доводилося ремонтувати по 2-3 рази. Окрім того, залучали саперів для розмінування території поблизу ліній електропередачі», – розповів він.

Наразі у селах, де відсутнє газопостачання, готувати їжу та опалювати будинки можна виключно за допомогою дров та електрики – 445 точок обліку.

Нагадаємо, минулого тижня Куп'янська громада Харківської області вчергове отримала гуманітарну допомогу від Міжнародного благодійного фонду «AICM».

Нещодавно у місті Куп’янськ відновило мовлення українське радіо «Novaline.fm». Радіо можна почути на частоті 107,3 FM. Також у місті Куп’янськ завершив відновлювальні роботи інтернет-провайдер «Мій провайдер».

Про головні новини Куп'янськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко