Ситуація на Куп’янщині: росіяни готуються до наступальних дій

30.09.2023 15:37 Куп’янськ
Фото: скриншот з відео Фото: скриншот з відео

Останніми днями росіяни посилили обстріли інфраструктури Куп’янська та прилеглих населених пунктів Харківській області.

Про це в етері національного марафону повідомив начальник Куп'янської районної державної адміністрації Андрій Канашевич, повідомляє «Слобідський край»

«За інформацією, яку отримуємо від ЗСУ, дійсно ворог проводить ротацію, проводить якісь підготовчі дії. Нас інформують про те, що немає якихось штурмових дій, проте, обстріли міста Куп’янськ та населених пунктів, що наближені до лінії зіткнення, вони постійні, вони не припиняються. Ворог починає в останні дні дуже сильно бити по інфраструктурі міста Куп’янськ і прилеглих населених пунктів авіаційними бомбами та ракетами. Таким чином ми розуміємо, що вони проводять певні підготовчі дії для подальших можливих атакувальних дій. Втім Збройні сили нас запевняють про свою готовність, про контрольованість ситуації», - говорить Канашевич.

Він нагадав, що евакуація з Куп’янського району триває й досі у 53 населених пунктах. Зараз там проживає близько 10 тисяч людей.

Нагадаємо, з Купʼянського району евакуйовано 1091 людина, з них 226 дітей, більше ніж 2000 – виїхали самостійно, з них 175 – діти.

Раніше ми писали, що на території Харківщини постійно фіксують роботу російських ДРГ.

А також, що на Лимано-Куп'янському напрямку ворог готується до наступу.

Головні новини Харківська область читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко