У Куп'янській громаді відновили подачу газу після російських обстрілів

02.03.2023 11:21 Куп’янськ
У результаті ворожих ударів по місту Куп’янськ і населених пунктах громади 1 березня був пошкоджений один з газорегуляторних пунктів та газопроводи високого й низького тиску. Станом на ранок 2 березня газівники відновили подачу газу до 760 будинків.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на заступника начальника Харківської обласної військової адміністрації Михайла Харнама.

«Одразу після обстрілів фахівці «Харківгазу» розпочали ремонт пошкоджених об'єктів. Упродовж кількох годин удалося відновити газопостачання до 760 будинків», – розповів Михайло Харнам.

Він також додав, що ремонтні роботи проводяться без припинення газопостачання шляхом накладання бандажу на трубопровід. 

Нагадаємо, у Куп'янській територіальній громаді розпочата обов'язкова евакуація дітей та маломобільних категорій населення.

Ворог посилив обстріли Куп’янська і населених пунктів громади. 1 березня близько 5-ї години ранку військовослужбовці зс рф обстріляли смт Кіндрашівка Куп’янського району. Ворог вів обстріл з РСЗВ. 28 лютого внаслідок обстрілів у Куп’янську загинув 63-річний місцевий житель.

Нагадаємо також, українські військові не виключають, що російські загарбники можуть знову піти в наступ на Харків та Куп'янськ. Однак ЗСУ відстежують дії противника та, якщо атака все ж таки відбудеться – готові до відповіді. 

Про головні новини Куп'янськ та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко