У Куп’янську жителям заборонили ловити рибу, плавати на човнах та відпочивати біля водойм

29.05.2023 16:52 Куп’янськ
Фото: Туристичний клуб «ЧОВЕН» Фото: Туристичний клуб «ЧОВЕН»

У місті Куп’янськ Харківської області відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це «Слобідський край» повідомляє з посиланням на Куп'янську міську військову адміністрацію.

За результатами обговорень члени комісії вирішили:

- заборонити населенню на території Куп’янської міської територіальної громади спалювання опалого листя, сухої трави, стерні та поживних залишків;

- заборонити заїжджати та перебувати на території лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортним засобам та іншим механізмам, крім тих, що використовуються для лісогосподарської мети та охорони лісів від пожеж;

- заборонити навігацію на водних об’єктах Куп’янської міської територіальної громади малих суден, моторних суден, прогулянкових вітрильних суден, прогулянкових суден, спортивних та швидкісних суден, а також водних мотоциклів і засобів для розваг на воді;

- заборонити вилов водних біоресурсів шляхом промислового, любительського та спортивного рибальства на водних об’єктах Куп’янської міської територіальної громади.

Нагадаємо, що відвідувати місця відпочинку на березі річок та водойм, купання у них на території Куп’янської міської територіальної громади було заборонено рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 31 березня.

Також у зв’язку з продовженням збройної агресії пришкільні дитячі табори, об’єкти літнього відпочинку та оздоровлення громадян і дітей на території Куп’янської міської територіальної громади працювати не будуть.

Нагадаємо, 29 травня російська армія завдала удару по селищу Ківшарівка Куп'янського району. В результаті вибуху пошкоджено три  житлові 9-поверхівки. Постраждали четверо людей, які на той час перебували у своїх квартирах. У двох квартирах сталися пожежі.

Нагадаємо також, що У Куп'янській міській територіальній громаді Харківської області з 26 травня почала працювати система оповіщення про повітряну тривогу.

Головні новини Куп'янськ читайте на нашому сайті.