У Куп’янську зрадники створили окупаційну адміністрацію Харківської області

09.06.2022 12:15 Куп’янськ

У Куп’янську пройшло «засідання», у якому брали участь державні зрадники. Вони «ухвалили» рішення про створення окупаційної адміністрації Харківської області. Прокуратура оголосила про підозру учасникам цього заходу.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура.

3 червня в Куп’янську відбулося «засідання», де були зібрані державні зрадники, які відкрито підтримують окупацію України. На цьому заході колаборанти вирішили проголосити себе «владою» на окупованих територіях та навіть призначили «голову тимчасової цивільної адміністрації Харківської області». Ним став Віталій Ганчев – колишній заступник начальника Дергачівського районного управління міліції, який і раніше підозрювався за фактами державної зради та колабораційної діяльності.

Також на цьому «засіданні» були присутні Геннадій Мацегора – Куп’янський міський голова, який добровільно здав місто російським військовим, та Владислав Соколов – самопроголошений «мер» окупованого Ізюма.

Харківська обласна прокуратура повідомила про підозру усього восьми особам, які брали участь у створенні окупаційного органу. Крім вищезазначених, це Максим Губін, Валерій Іванов, Олександр Слісаренко, Катерина Водолажська, Ірина Осадча.

Їх звинувачують за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану. Санкція, що передбачена Кримінальним кодексом України за цей злочин, становить від 12 до 15 років позбавлення волі з можливою конфіскацією майна.