На Куп’янщині ремонтують міст через залізницю. Фото

Завершити капітальний ремонт моста на автодорозі Куп’янськ – Кругляківка мають до кінця 2021 року.

Про це повідомили на ДП «Дороги Харківщини». Шляхопровід розташований у Куп’янському районі на автомобільній дорозі О-211942 Куп’янськ – Кругляківка, біля с. Курилівки.

«Мостова споруда була побудована у 1964 році, з того часу жодного разу капітально не ремонтувалась. Шляхопровід перебував у незадовільному стані та потребував ремонту. Наразі розпочато роботи з демонтажу лівої половини мосту. Також продовжуються роботи з ремонту та очищення балок від неміцного бетону піскоструменевим методом», - розповіли на ДП «Дороги Харківщини».

За словами дорожників, на сьогодні тут влаштували  вирівнювальний шар з асфальтобетону і відремонтували праву половину мосту.

Читайте також: Який вигляд має міст біля Чугуєва після ремонту. Фото

Також на ДП «Дороги Харківщини» повідомили, що загалом відповідно до проєкту на шляхопроводі передбачено відновити опори та прогонові будови, монтаж нових перехідних плит, влаштування асфальтобетонного покриття та встановлення сучасного зовнішнього освітлення.

Згідно з календарним графіком, капремонт мають завершити  у грудні цього року. Роботи на об'єкті виконують у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Автор: Тамара Кіч